TR /EN

Haber ve Duyurular

Anasayfa / Haber ve Duyurular

Automechanika 2023 - İstanbul

Çeray Group olarak her yıl olduğu gibi bu yılda fuardaki yerimizi aldık. Ziyaretçilerimize en yeni ürünlerimizi ve her gün yenilenen üretim altyapımızı tanıttık. Fuar bu yılda firmamız için bol satışlı ve bilgilendirici geçti. Seneye yeni ürünlerimizle yeniden Automechanika fuarında olacağız.
» detaylar

Yeni Üretim Tesisimiz Yükseliyor!

Kurulduğumuz 1969 yılından beri sürekli yatırımlarla büyüttüğümüz şirketimiz bugün yeni bir yatırımla Şile Organize Sanayi Bölgesi'nde kendi arazisinde 14000 m² toplam üretim alanında yeni üretim tesisini kuruyor. 2024 Yılında bitmesi planlanan yeni üretim tesisimiz bittiğinde son teknoloji üretim ekipmanlarıyla piyasayı domine etmey...
» detaylar

AutoMechanika 2022 Fuarındaydık!

Çeray Group olarak AutoMechanika 2022 İstanbul Fuarındaydık. Fuar bizim için son derece başarılı ve bol satışlı geçti. Bu sene her sene olduğu gibi sürekli iyileştirmeler ve yeni ürünlerimizle fuardaki yerimizi aldık!
» detaylar

Sürekli İyileştirmeler Kapsamında Su Geçirmezlik Yatırımlarımız Devam Ediyor

Ürünlerimizi Kalite Politikamız gereği sürekli iyileştiriyoruz bunun için de firmamız makine parkuruna Hotmelt (Sıcak Doküm) Tutkal Makinesi ekledik. Ürünlerimiz artık su geçirmezlikte rakiplerinden hep bir adım daha ileride.
» detaylar

AutoMechanika 2018 Fuarındaydık.

Çeray Grup Olarak başarılı ve bol satışlı bereketli bir fuar geçirdik. Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize bizleri seçtikleri için Çeray ailesi olarak teşekkür ederiz.
» detaylar

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 312 2 166

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır. Tasarlayan: Gökhan KİRMAN
Top